Background image
Nustebsite kokie azartiški ir įtraukiantys yra stalo žaidimai!

Su gerais stalo žaidimais nustebinti lengva, nes mažai kas nutuokia kokia emocija paslėpta dėžėse.

Stalo žaidimai jūsų renginyje

Nauja, azartiška ir solidi pramoga. Tokių nebūsite matę ir žaidę anksčiau. Pristatome unikalią išskirtinių stalo žaidimų kolekciją.

Esame tas "kažkas naujas", ko ieško kolektyvai. Siūlome išbandyti įtraukiančių stalo žaidimų programą. Trukmė - net iki 4 valandų, tačiau laikas prabėgs, pažadame, labai greitai. Vakaro metu išbandysite iki dešimties naujų stalo žaidimų! Jų taisyklės paprastos, galima žaisti iš karto, o įtraukia žaibiškai! Vieni greiti, reikalauja reakcijos, kiti - tikslumo, treti - truputį pagalvoti, dar kiti - bendrauti ir/ar blefuoti. Taip vakaro metu kiekvienas dalyvis atras kažką savo, kas jam labiausiai patinka. Taip pat dalyviai atras ir vienas kitą - stalo žaidimai, visų pirma, juk yra bendravimo forma

Aktyvūs stalo žaidimai tai pat puikiai tinka kaip renginio dalis (tarp pietų ir vakaro programos) arba vestuvėse (kol jaunieji fotografuojasi). Turime didelių, įspūdingų, solidžių stalo žaidimų. Mediniai, dideli, blizgantys žaidimai atrodo solidžiai, tačiau neapsunkina taisyklėmis ir greitai įtraukia. Jau po 5 minučių būsite neblogi žaidėjai. Nustebinkite savo svečius! 

Bendraukime. Paskambinkite ar parašykite - esame tai, ko jūsų svečiai dar nematė.

MB Levelup žaidimai, kodas 305695797, PVM LT100013855816, Šeštokų g. 37-1, Kaunas,
+370 618 55515 klubas@levelupgames.lt